Forum Sojuszu Parafia Gniewu - Travian PL9

Opis forum


#1 2008-01-27 10:15:24

masakratos

El Comendante

Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 9
Punktów :   

propozycja - organizacja

Tak wygląda położenia Naszego Sojuszu :

http://i31.tinypic.com/wh1b7k.jpg

Moja propozycja jest taka aby podzielić sojusz w grupach 5-6 osobowy według położenie na mapie. Każda grupa będzie miała jedna osobę odpowiedzialną za deff i off. Uważam ze każdy grać na tym etapie gry jest w stanie mieć jak najmniej 1000 jednostek deff, skoro ze jedna osada budowana na lvl 10 z młynem i piekarnią i nie licząc oazy i bonus od plusa, produkuje 1800 zboża. Więc każda grupa będzie mogła liczyć na 6k szybkiego deffa, oczywiście produkujemy tylko piechotę : legio (mało), pretorianie, falangi i oszczepy. Jak widać z map problem będzie bronić dalszy osady, bo serca Naszego sojuszu wygląda bezpieczne. W celu bronienia dalszy osady proponuje: stałe posiłki, budowania spichlerz na jak najmniej 17 poziom (45700 pojemność) i budowania mury lub wały lub palisada na minimum 15 poziom. Jeśli chodzi o stałe posiłki służę pomocy, jak nie dajecie radę produkować ty 1000 jednostek proszę do mnie pisać, mogę dla Was deffa robić non stop i wysyłać do póki każdy nie będzie w stanie bronić się sam. A jak już później będziecie mieli problem ze zbożem, zamiast produkować wojsko non stop, proszę walić ulepszenia deff w kuźni, na prawdę to dużo daje.
Proszę żeby każdy się wypowiadał na ten temat i czekam na inny propozycje.

PS. Jak zawsze przepraszam za błędy, proszę pamiętać że nie jestem Polakiem

Offline

 

#2 2008-01-27 15:40:39

Azael

El Presidente

9464790
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 22
Punktów :   

Re: propozycja - organizacja

piękna robota Massim..... jak zwykle pełen profesjonalizm :-)
w pełni popieram twój projekt, ze swojej strony dodam, że tylko takie małe grupy uderzeniowe mogą skutecznie działać w okolicy jaką mamy, zarówno w obronie jak i ataku. Zresztą kilka razy mieliśmy już okazje atakować w zgranych zespołach i bronic sie bardzo skutecznie

P.S. powołam się po raz kolejny na nasze doświadczenia z S7 i powiem wam, że razem z Massimem i paroma osobami z blisko połozonych wiosek, tworzylismy swego czasu taką grupę uderzeniową i z wielkim powodzeniem walczylismy przeciwko graczom z sojuszu z samej czołówki rank (my bylismy wtedy w top20 o ile dobrze pamiętam) i zadawalismy im spore "rany"


Close your eyes, look deep in your soul, step outside yourself and let your mind go
Frozen eyes stare deep in your mind as you die....
Close your eyes and forget your name, step outside yourself and let your throughts drain
As you go insane... go insane....

Offline

 

#3 2008-01-27 15:46:54

mfw

El Presidente

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Re: propozycja - organizacja

Ja rownież popieram ten projekt.

Myślałem aby podzielić ta mapę na 5 regionów w których by to gracze sie ze sobą powymieniali sittami oraz utworzyli by takie grypy deff oraz off. Jak znajde chwile to postaram sie opracować mapke z czymś takim jako propozycję

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmikrotik szczecin kolce na ptaki Chałupy ośrodki wypoczynkowe