Forum Sojuszu Parafia Gniewu - Travian PL9

Opis forum


#1 2008-01-07 20:14:38

mfw

El Presidente

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Koalicja ATC

Gracz Bokalus napisał do mnie z ofertą stworzenia wspólnej koalicji, a oto jej treść

Witaj! Obecnie organizuję koalicję ATC w skład której wchodzą różne sojusze, zachowując własną integralność.
Warunki koalicji są następujące:
- Zachowanie swoich władz oraz tożsamości
- Wzajemna pomoc militarna i surowcowa
- Wspólna akademia (ATC BH lub ATC FaER) lub stworzenie własnej, będącej także do dyspozycji całego ATC
- Wspólne uzgodnienia dot. spraw koalicji
- Aktywne uczestnictwo w organizowaniu wszelkich akcji dot. bezpieczeństwa koalicji oraz poszczególnych jej członków.
- Wpisanie się do forum koalicji ATC
- Wymiana informacji nt. naszych wspólnych "wrogów"
- Ponadto: wpisanie przed własną nazwę skrótu "ATC", oraz umieszczenie na stronie sojuszu informacji wskazującej, że wchodzicie w skład Koalicji ATC Avalon i pozostajecie pod jej patronatem.

U nas panuje rodzinna atmosfera. Ważniejsze sprawy załatwiamy na priva lub na wspólnym forum w pokoju narad, przeznaczonym dla Rady ATC. W skład Rady ATC wchodzą władze partnerów będących w koalicji.

Ponieważ nie che podejmować decyzji bez wysłuchania waszego zdania na ten temat. Dlatego chciałbym zobaczyć w tym wątku odpowiedzi co o tym sądzicie.

Z mojej strony mogę powiedzieć tylko tyle (nie traktujcie tego jako narzucenie zdania, to tylko moje spostrzeżenia):
- Żaden z sojuszu należący do koalicji nie znajduje się w bliskim sąsiedztwie naszego sojuszy.
- W promieniu 25 pól od mojej stolicy znajduje się tylko 5 osad należących do koalicji
- Osady należące do do sojuszy bedących w koalicji ATC są bardzo rozproszone w przeciwieństwie do naszego. Zamieścił bym mapke ale obszar jest zbyt duży aby było cokolwiek widać z tego.

Czekam na wasze opinie

Offline

 

#2 2008-01-07 20:20:00

sami99

El Comendante

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Koalicja ATC

ja jestem za, w kupie sila:) zawsze moze znalesc sie ktos blisko kto w razie koniecznosci pomoze.

Ostatnio edytowany przez sami99 (2008-01-07 20:20:30)

Offline

 

#3 2008-01-07 21:12:01

kapy

Wolontariusz

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Koalicja ATC

ja w sumie przeciw, zgadzam sie ze w kupie siła, ale lepiej by było wejsc do jakiejsc koalicji ktora jest blisko nas, i tak nie damy rady im pomóc lub oni nam, jesli deff mialby isc 20 godzin, jak dla mnie to troche mija sie to z celem, zanim koalicja sie zbierze zeby dla przykladu którejs z naszych osad pomóc to juz moze byc pozamiatane, wioska skastowana itd , itp

Offline

 

#4 2008-01-07 21:47:51

transporter

El Comendante

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Koalicja ATC

uważam że duże koalicje niby na początku mogą odstraszyć potencjalnych przeciwników ale w praktyce i tak później to rozbija się na małe integralne grupy bo mega koalicja to mega chaos w gruncie rzeczy i nie zawsze uda się wszystkiego dopilnowac ale na początku w tym przypadku również tak może (nie musi ) się zdażyć że będzie to skutkowało inplus jednakże i tak na pewno okaże się że trzeba będzie ją rozdzielić na podsojusze i mniejsze grupy. Jak dla mnie pomysł za wczesny .

Ps oczywiście pod warunkiem że nie szukają tylko ofiarodawców sórki i tylko po to chcą poszerzać koalicję i na naszych datkach się budowac bo różne przypadki zna życie, lepiej ich dokładnie wybadać.
Jeżeli jednak są daleko od nas to taka koalicja zupełnie nie przyniesie rezultatów.

Ostatnio edytowany przez transporter (2008-01-07 21:51:06)

Offline

 

#5 2008-01-07 22:01:04

Jupik

Wolontariusz

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Koalicja ATC

Jestem za, ale tylko z takimi sojusznami ktore sa blisko naszego sojuszu. inaczej mija sie to z celem. trzeba poszukac gdzis blizej

Offline

 

#6 2008-01-07 22:14:06

michalzielin_

Parafianin

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 35
Punktów :   

Re: Koalicja ATC

sami99 napisał:

ja jestem za, w kupie sila:) zawsze moze znalesc sie ktos blisko kto w razie koniecznosci pomoze.

i bedziesz w masowce cyzli wysoko top ale jak ktos Cie napadnie to bedzie 4 ludzi ktorzy Ci pomoga



- Ponadto: wpisanie przed własną nazwę skrótu "ATC", oraz umieszczenie na stronie sojuszu informacji wskazującej, że wchodzicie w skład Koalicji ATC Avalon i pozostajecie pod jej patronatem.



ja to rozumieim jak bysmybyli ich filia i znaczyli mniej niz akademia


- Wymiana informacji nt. naszych wspólnych "wrogów"


to mozemy i tak wymieniac
sadze ze z czasem chcieliby nas wchlonac

Offline

 

#7 2008-01-07 23:10:27

Dudek

Wolontariusz

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Koalicja ATC

Ja uważam że to nie ma przyszłości, oni nie pomogą nam a my im na czas a handlarze będą robić maratony z żołnierzami, jeśli ktoś w ogóle będzie coś komuś podsyłał

Offline

 

#8 2008-01-08 20:26:51

mfw

El Presidente

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Re: Koalicja ATC

Czyli rozumiem że większość jest na Nie, poczekam jeszcze do jutra i Wyśle odpowiedź

Offline

 

#9 2008-01-16 20:45:30

rikes

El Comendante

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 31
Punktów :   

Re: Koalicja ATC

nie podoba mi sie ten pomysł,można zawrzeć koalicję,jeżeli są blisko siebie 2 soje.Dajemy jakoś radę sami,dogadujemy się,częśc z nas jest nieufna w stosunku do drugiego,ale razem jesteśmy i znamy sie:)
Czasami ktoś marudzi,czasami ktoś jest natrętem:) Ale fajnie jest i nie chciałbym sie tym z kimś dzielić:)

No chyba,ze jest dużo argumentów za to można się zastanowić.
p.s. jakie to sojusze miały by być w koalicji?????

Ostatnio edytowany przez rikes (2008-01-16 20:47:00)


When we start killing
It’s all coming down right now
From the nightmare we’ve created,
I want to be awakened somehow...

Offline

 

#10 2008-01-16 23:58:46

Azael

El Presidente

9464790
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 22
Punktów :   

Re: Koalicja ATC

nie nie nie......... z wielu powodów :-) ale jakoś nie mam weny, żeby się rozpisywać


Close your eyes, look deep in your soul, step outside yourself and let your mind go
Frozen eyes stare deep in your mind as you die....
Close your eyes and forget your name, step outside yourself and let your throughts drain
As you go insane... go insane....

Offline

 

#11 2008-01-17 10:46:15

mfw

El Presidente

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Re: Koalicja ATC

To juz od  tygonia conajmniej nie aktualne zapomniałem zamknac wątku.
Odpowiedź do nich poszła oczywiście negastywna

Tak jest conajmniej 10 powodów dla których nie. Choćby nasze własne doświadczenia z historii naszego sojuszu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog Piła fretki domowe chomik europejski hodowla