Forum Sojuszu Parafia Gniewu - Travian PL9

Opis forum


#46 2008-01-26 13:24:05

sebastos

Wolontariusz

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

powiem tak jesli to mam wyjdzie na dobre to oczywiscie ze jestem za

Offline

 

#47 2008-01-26 14:00:50

mfw

El Presidente

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

Ok postanowiłem opublikować to co dostałem od artureg aby wszystkie karty z mojej strony zostały odkryte:

mfw napisał:

Hej pisze do ciebie bo po wczorajszej akcji rekrutacyjnej dostałem sporo wiadomości od graczy z mojego sojuszu. Sprawa wygląda tak że wasz formularz zgłoszeniowy oraz prośby o sittera sprawiły że gracze stali się dość nie ufni w stosunku do całej tej operacji. Dlatego chciałbym abyś mi napisał szczegółowo co od nas wymagacie oraz co możecie nam zaoferować w takiej formie abym mógł to przesłać MM do innych, bo nie jestem pewien czy po tej akcji rekrutacyjnej zgodzą się przyjąć ewentualne zaproszenia.
Proszę o odpowiedź bo na razie z wyżej opisanych problemów muszę prosić o odroczenie fuzji bo chce być do końca lojalny wobec moich sojuszników.

artureg napisał:

ustawienie mnie jako sitera na 5 minut to chyba nie jest jakiś problem. Przecież chcemy żebyście byli z nami - więc nie widzę sensu w oszukiwaniu was. Sitera możesz po kilku minutach wyłączyć, wojsko wyprowadzić, włączyć budowę we wszystkich osadach (co ja tam mogę wam zrobić w tych osadach?) a ja chcę tylko sprawdzić czy ktoś nie oszukuje wypełniając podanie (bo niestety takie przypadki się zdarzały). Naprawdę dla mnie też nie jest to przyjemność ale niestety pracochłonną konieczność:(

Dziś będą już wysyłana pierwsze zaproszenia.
Będziecie w skrzydle EA-NW. Tam będziecie mieli swoich przedstawicieli w zarządzie, a także w radzie koalicji Santa Sangre. U nas nie ma zamordyzmu i wszystko odbywa się po przyjacielsku więc nie macie się czego obawiać. Chodzi nam tylko o wasz i nasz rozwój. Dostaniecie dostęp do naszeg forum i poznacie dokładnie sytuacje nie tylko w naszej ćwiartce jak ale i na całym serwerze.

Zyskujecie możliwość podglądania jak grają najlepsi na serwerze i co najważniejsze będziemy wspólnie budować cud.

artureg napisał:

Jeszcze wielu z was nie przysłało mi podania, formularze dostali wyłącznie Ci gracze o których było mowa w naszych wcześniejszych rozmowach

Rekomndowałem graczy ktorzy według mojej oceny są aktywni i mają sporo wojska (nie podawałem iliści) w skrócie piewsza 12 plus minus wyjątki ale to juz kwestia indywidualna

mfw napisał:

rozumiem ze reszta jest automatycznie zaproszona do akademii ?

artureg napisał:

tak, ale prace nad akademią cały czas trwają - prawdopodobnie część graczy Bushi K też tam trafi. Azael napisał, że jak nie przejdą wszyscy to on też nie przechodzi. Ale graczy z 400 popa zwyczajnie nie mogą przejść i zostaje im tylko akademia..

Offline

 

#48 2008-01-28 00:57:40

mfw

El Presidente

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

Dziś zakończyliśmy długie rozmowy z Koalicją EA

W skrócie postawili nam ultimatum iż albo nas wchłoną na ich warunkach albo zostaniemy ich wrogami.
Nasza decyzja mogła być tylko jedna.

Ps. Jeśli ktoś nie wie jaka to decyzja niech zobaczy do jakiego sojuszu należy oraz zaraz pot ym niech się zastanowi czy ma wystarczająca liczbę jednostek deff

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwynajem autobusów Piła hurtownia opakowań Piła torby papierowe Piła