Forum Sojuszu Parafia Gniewu - Travian PL9

Opis forum


#1 2007-11-24 13:08:41

masakratos

El Comendante

Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 9
Punktów :   

Deff u Azaela

Udany deff :

http://i3.tinypic.com/7whagiv.jpg

ataki jak na razie slaby, ale deff zgrany mimo ze w nocy:)

Trzymac tak dalej

Offline

 

#2 2007-11-24 15:06:38

Azael

El Presidente

9464790
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 22
Punktów :   

Re: Deff u Azaela

właśnie miałem wklejać te raporty ale skoro już są to skoncentruje sie na małym komentarzu:

1. atak był słaby, źle przygotowany i zaplanowany (oczywiście lepiej dla nas)
2. def stawialismy z masakratosem w bardzo dużym pospiechu, bardzo późno w nocy
3. w dość krótkim czasie od pojawienia sie czerwonych krzyżyków udało sie wybudowac wały do 8lvl, rozbudować spichlerz i pola


małe podsumowanie :
dzieki dobrej organizacji i "czujności" udało się obronić (przynajmniej na razie ) cropa, którego wczoraj postawiłem i na którego chyba panowie z EA mają straszna ochotę.
Oczywiście nie był to jakis super atak ale najwazniejsze, że stracili katapulty (zabolało napewno). Nie będę wychwalał naszego zoorganizowania i tego że zarwaliśmy nockę bo nie o to chodzi, chiałem wam jedynie pokazać jak ważną rzeczą jest komunikacja miedzy graczami, obecność w grze w godzinach wieczorno-nocnych i zgranie. gdyby nie to że oboje z masakratosem mamy ze soba kontakt i sittujemy sie wzajemnie (oraz kilka innych osób) oraz to że nie połozylismy sie zbyt wcześnie spać :-) to rano byłoby juz prawie po cropie. Dlatego uważam, że konieczne byłoby abyście (abysmy) zoorganizowali się w grupy po kilka osób (najbliższych sąsiadów), czuwali wieczorami (niekoniecznie wszyscy ale 1 osoba z danej grupy) po to żeby móc sie wreszcie zacząć bronić.
P.S. słowo na koniec, gdyby organizacja defa u feel była lepsza, husar nie wyjechałby cało z jej osady


Close your eyes, look deep in your soul, step outside yourself and let your mind go
Frozen eyes stare deep in your mind as you die....
Close your eyes and forget your name, step outside yourself and let your throughts drain
As you go insane... go insane....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmikrotik szczecin kolce na ptaki Chałupy ośrodki wypoczynkowe