Forum Sojuszu Parafia Gniewu - Travian PL9

Opis forum


#31 2008-01-25 02:10:49

mfw

El Presidente

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

ErickCartman napisał:

a tyran nie walczy z ea?

Ano walczy zresztą sami nas nie raz prosili o pomoc w tej sprawie

BTW widzę ze nie wielu graczy interesuje przyszlość sojuszu patrząc na osoby wypowiadające sie w tym wątku

Offline

 

#32 2008-01-25 03:25:22

darosz

Wolontariusz

Zarejestrowany: 2007-11-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

w moim przypadku niewiele jest do powiedzenia ;/ ostatnio z EA mnie podkosili katasami na tyle skutecznie że jeszcze nie udało mi się wszystkiego odbudować więc szans na wejście do nich raczej nie mam ;]

Offline

 

#33 2008-01-25 10:09:51

mfw

El Presidente

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

darosz napisał:

w moim przypadku niewiele jest do powiedzenia ;/ ostatnio z EA mnie podkosili katasami na tyle skutecznie że jeszcze nie udało mi się wszystkiego odbudować więc szans na wejście do nich raczej nie mam ;]

Jednym z warunkow fuzji jest ze taki że nie zostawie żadnego gracza bez opieki. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego

Offline

 

#34 2008-01-25 10:37:10

rikes

El Comendante

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 31
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

i to Ci się bosu chwali:)))) Wszyscy albo nikt...jeśli nikt to trzeba pomyśleć wreszcie o deffach bo inni kosza naszych sojuszników...


When we start killing
It’s all coming down right now
From the nightmare we’ve created,
I want to be awakened somehow...

Offline

 

#35 2008-01-25 18:24:49

masakratos

El Comendante

Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

nie chcialem pisac na tym temat......ale dla mnie moga sie wal..... nie bede wypelnial to glowno....sorry podanie, chca sittera bo nie zaufaja a My mamy ich zaufac dajac sittera, tutaj cos nie gra. Z reszta z Azaelem, Be0rnem i Transporterem juz wyzerowalismy 3 razy Mosquito i raz Strzelba i Husar wiec ja tak za bardzo sie nie boje (sorry powiedzialbym ze wcale sie nie boje:D). Musimy sie tylko troche lepiej organyzowac, podzielic sojusz w grupach 5-6 osobowy zeby deff nie poszedl 10-15 godzin, i musimy sie zbroic az do bolu (przedalyby sie 2-3 15c tutaj blisko). Przypominam mury i spichlerze i potem nawet EA moze nam pocalowac ........doskonale wiecie gdzie:D  Juz lepiej Marcinie?

Ostatnio edytowany przez masakratos (2008-01-25 19:12:04)

Offline

 

#36 2008-01-25 19:05:31

rikes

El Comendante

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 31
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

BRAWO Lejmy na nich...nigdzie nie przechodzę...Zacznijmy sie organizować jak to masakratos powiada...szkoda,ze kropa mam daleko,ale jakoś damy rade:))))
zerujmy panowie zerujmy!!!!!!!!!!!!!


When we start killing
It’s all coming down right now
From the nightmare we’ve created,
I want to be awakened somehow...

Offline

 

#37 2008-01-25 19:05:53

Dudek

Wolontariusz

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

Mi sie wydaje ze powinni sie wypowiedzieć Ci którzy mają szanse wejść do EA od razu, bo cześć przejdzie do akademii. Dla nas graczy którzy narazie będą w akademii to za dużo sie nie zmieni.  Trochę mnie dziwi, że tak mało lepszych graczy sie wypowiedziało czego chcą, bo znowu tylko piszą michalzielin_, mfw, rikes, Beorn. Azael a reszta to co?? nie zależy wam??. Pamiętajcie tylko żebyście potem nie narzekali ze jesteście pionkami EA. Jeśli EA będzie sie zachowywało jak prawdziwi koledzy to dobry pomysł, można dużo osiągnąć, ale jeśli nie to sami wiecie ze ta gra już nie będzie taka fajna. Mam jeszcze pytanie czy ktoś od nas będzie w radzie EA??i będzie miał wpływ na to co sie dzieje???Jeśli nie wyjdzie z EA to uważam ze powinniśmy pomyśleć o deffach, tak jak było o tym już mówione żeby na jednej osadzie stworzyć wojsko i przesyłać godzinna produkcje codziennie..... . Chwali się naszemu szefowi że ciągle pamięta o nas wszystkich o lepszych i gorszych graczach. Dzięki mu za to.

Offline

 

#38 2008-01-25 23:52:37

mfw

El Presidente

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

Wow ile pochlebnych słów dziś przeczytałem, normalnie rozpieszczacie mnie.

Jak już Dudek zauważył smuci mnie to że tak nie wiele osób się wypowiada na forum w tak ważnej sprawie że niektórych trzeba na siłę wszędzie zapraszać.
Na razie z tego co wiem tylko 2 osoby dostały już oficjalne zaproszenie od EA w tym miedzy innymi ja. Nie mam zamiaru jednak przechodzić puki nie zobaczę że wszyscy zmienią sojusz.

Co do bania się to podobnie jak Masakroatos o swój los się nie boje trochę własnego defa już naprodukowałem, jednak zdaje sobie sprawę że jak coś pójdzie nie tak to słabsi gracze mogą szybko wyparować podobnie jak Laga.

Co do przedstawicielstwa w radzie EA to zostało nam obiecane że będziemy mieć przedstawicieli zarówno w samym EA jak i Akademii kto to będzie jeszcze nie podjęliśmy decyzji.

Z tego co wiem na razie formularz (tak ten długi i trochę głupi) wypełniło tylko 6 osób ja oczywiście nikogo w tym momencie nie namawiam tylko zastanawia mnie to że jeśli się komuś to nie podoba to czemu siedzi cicho ?

Offline

 

#39 2008-01-26 01:18:23

ErickCartman

Wolontariusz

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

ujmę to tak - mi z Wami dobrze... w tamtym sojuszu nasz głos nie będzie miał za wielkiej szansy się przebić...
a poza tym pomagałem deffem paru osobom z tyrana - więc dziwnie by było teraz przeciw nim walczyć...
druga sprawa nie w ilości przecież siła - nie chodzi przecież o rankingi...

Ostatnio edytowany przez ErickCartman (2008-01-26 01:21:56)

Offline

 

#40 2008-01-26 02:54:33

Jupik

Wolontariusz

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

Caly czas zastanawiam sie co napisac. cz jestem za, czy przeciw? czy moje slowo bedzie mialo jakies znaczenie? jestem w sojuszu na 18 miejscu, wiec coz ja moge uwazam jednak ze kazda zmiana powinna wnosic cos dobrego. jesli tak jak pisza co niektorzy z was mamy byc pionkami EA to nie byloby dobre. Ale moze maja dobre zamiary? wiec? jest jeszecze jedno ale. Tyran! czy powinnismy porzucic sojusznika aby tylko sobie polepszyc? Co z nas za sojusznicy....
Nie jestem za ani przeciw. przedstawiam tylko swoje watpliwosci

PS
nie moge znalezc informacji odnosnie koniecznosci wypelniania podan do EA




Taka mysl mnie jeszcze naszla. Moze zamiast wchodzic w sklad jakiegos drugiego sojuszu powinnismy zatroszczyc sie o "mega" sojusz? pod wlasnymi nazwami i zalozmy ze czesc nazwy bylaby wspolna?

Ostatnio edytowany przez Jupik (2008-01-26 03:00:51)

Offline

 

#41 2008-01-26 08:01:14

rikes

El Comendante

Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 31
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

Powiem tak...jesli tylko 2 osoby z soja dostały zaproszenie,to przypuszczam kto prócz mfw,ale ja jestem w sojuszu na 2 miejscu woja mam dość,zaproszenia mne mam wiec smiem twierdzić,że marne szanse mają członkowie sojuszu poniżej 6 miejsca.Widać to z podania i z warunków jakie ma EA.Może gdybyśmy bardziej zgrani byli pomogli i chronili słabszych przed atakami matołków o niebo silniejszych,to nie potrzebna była by nam żadna fuzja.
Ma mam dość porywczy charakterek i lubię wojować,tak wiec oni chyba takich nie lubią.Deffa mam już dość dobrego(nigdy takiego nie miałem)off robi sie -więc nie jestem w złej sytuacji...
pozdro


When we start killing
It’s all coming down right now
From the nightmare we’ve created,
I want to be awakened somehow...

Offline

 

#42 2008-01-26 09:22:26

Beorn

El Comendante

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

Czytam te posty i widze, ze jednak coraz wiecej ludzi interesuja losy....popieram MASAKRATOSA.......sitter i ten smieszne podanie juz jest przedsmakiem tego co nas czeka.....a wyglada to malo ciekawie.....jezeli chcemy NUDNEJ gry....i wysylanie deffa na smierc  do ludzi z EA to to fuzja jest idealna.... sadze, ze tylko po to jestesmy im teraz potrzebni  i jezli ktos sie nie dostosuje zostanie wywalony i skatasowny ......
Moja rada bierzmy sie o roboty!!!!!
sadze, ze w  wielu z nas jast mala wiara w nasze mozliwosci a przecenanie potegii EA!!!!!......mamy na koncie troche pokonanych a odwety im sie malo udaly......jestem przeciwna tej fuzji a mowie to z doswiadczenie z S5 gralo sie super do puki nie podpisalismy  fuzji (bardzo podobna sytuacja) pozniej z nudow po miesiacu skasowalam konto........
a chyba nam chodzi o dobra zabawe!!!!!

Ostatnio edytowany przez Beorn (2008-01-26 09:29:35)

Offline

 

#43 2008-01-26 09:52:22

transporter

El Comendante

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

popieram wypowiedź masakratosa, chcąc przejść do tamtego sojuszu  musimy odkryć wszystkie karty, a wiem że oni cały czas nas atakowali i jedyną szansą obrony przed nimi to było zaskoczenie i to skutkowało teraz wypełniając ich podanie musimy odkryć wszystkie karty , mało tego wpuszczamy jednego z nim aby nam pobuszował po koncie to raczej chore , co jak nam nie wierza to po co mamy z nimi się łączyć? oni nas prześwietlą a my o nich g... wiedzieć będziemy i jak się coś im nie spodoba to już tylko skasowanie konta nam zostanie. Troszkę przesadzili z warunkami a przede wszystkim z tym podaniem . Poza tym jak juz sobie pooglądaja nasze konta to sobie wybiora 2ch może 3ch graczy a reszta do pola i tyle będzie z tego. Nie sądzę żeby mieli dobre zamiary. W dodatku sądzę patrząc po formularzu że to miało nas zniechęcić a nie zachęcić do przejścia do nich na razie dla nich byliśmy zagadką dostali pare razy i niewiedzieli z której strony , nadziali się tez parę razy to teraz będą wiedzieli komu za to odpowiednio podziekować. Co do mnie i tak przypuszczam że bym się nie zakwalifikował do nich tylko niepotrzebnie pokazałbym im czym dysponuję i co mi siedzi we wiosze. Jestem PRZECIWKO.

Ostatnio edytowany przez transporter (2008-01-26 11:10:21)

Offline

 

#44 2008-01-26 13:04:16

mercier

Wolontariusz

Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

no ja zamykam tabelę ,to nie mam raczej nic do powiedzenia (jestem za ,a nawet przeciw) no ale na forum się udziekiłem:angel:

Offline

 

#45 2008-01-26 13:12:39

mfw

El Presidente

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Re: Eterna Amistad

mercier napisał:

no ja zamykam tabelę ,to nie mam raczej nic do powiedzenia (jestem za ,a nawet przeciw) no ale na forum się udziekiłem:angel:

Nie prawda jak powiedzialem w tej dyskusji kazdy glos się liczy. Zwłaszcza w tak ważnej sprawie nie chce abyście byli pasywni.

Nie chce też abyście mysleli że ten sojusz jest tylko dla pierwszej 5 w rankingu popa. Fakt ze w tej pierwszej 5 najwięcej sie dzieje. Ale osoboście chce aby reszta jak najszybciej podciągnęła się do góry i zaczęła naprawdę grać. Dlatego cały czas podnoszę poprzeczkę i motywuje do rozwoju. Ale nie o tym ten Wątek.

CHce aby kazdy nawet ci z samego dołu tabeli wyrazili swoje jesne stanowisko co o całej sprawie sądzą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog Piła fretki domowe chomik europejski hodowla