Forum Sojuszu Parafia Gniewu - Travian PL9

Opis forum


#16 2008-01-17 22:18:36

Azael

El Presidente

9464790
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 22
Punktów :   

Re: budowa ośrodków deff

warunkiem do zrealizowania tego planu jest osada 15C i najlepiej gdyby była to stolicai najlepiej gdybybyłykoło niej dolinki..... dopóki taka wioska sie nie znajdzie, zapomnijmy o budowaniu mega off lub mega def

zaletą wojsk defensywnych jest to, że sie sumują,dlatego moja opinia jest taka na temat naszego mega defa, niech każdy postawi sobie przyklejoną wioskę do stolicy i buduje na niej def ( w zależności od rasy trzeba sobie wioske dopasować, jesli chodzi o przewage surowców), kiedy takich wiosek będziemy mieli wiele to i ładny def nam się zsumuje, jest to na tą chwilę realny pomysł i niezbyt drogi w reazlizacji

P.S. dla gorących zwolenników jednego mega, proponuję spojrzeni na to pod względem ekonomicznym. Zakładając, że 10 osób zrobi sobie wiochę def to w sumie mamy około 20k defa (liczonego w cropie) przy założeniu że każda wiocha będzie miała minimalny pop. Budowa jedego 15c mogącego produkować 20k zboża to na nasze warunki, spory wydatek

P.S. mój 15c ma wszystkie pola na 10lvl + młyn + piekarnia + dolina 25%, produkuje troche ponad 6k zboża na godzinę.... resztę zostawiam do rozmyslań


Close your eyes, look deep in your soul, step outside yourself and let your mind go
Frozen eyes stare deep in your mind as you die....
Close your eyes and forget your name, step outside yourself and let your throughts drain
As you go insane... go insane....

Offline

 

#17 2008-01-18 00:24:19

mfw

El Presidente

Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 53
Punktów :   

Re: budowa ośrodków deff

Moje osobiste zdanie co to tego pomysłu jest dwojakie

1. Potrzebujemy deffa i to w sporych ilościach. Bo samym offem wiele nie zdziałamy. Napisałem wymagania minimalne 100% popa w wojsku. Raporty w TT pokazują że jedynie 25% sojuszu spełnia ten warunek.

2. Jeszcze za czasów BG robiliśmy składkę dla XIII na kawalerie której potem ani razu nie zobaczyłem w akcji a szła codziennie godzinna produkcja sury na ten cel.

Takze obowiazkowo 2 sitterów na takim koncie np osobyzajmujące sie defem jeżeli juz sie zdecydujemy.

Azael masz absolutna racje. Ja obecnie mam 2 wioski nastawione wyłacznie na produkcje Deffa i pomysł się sprawdza.

Offline

 

#18 2008-01-18 01:14:10

masakratos

El Comendante

Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: budowa ośrodków deff

Popieram Azaela, jestem za ale muszi byc 15c stolica z oazami, inaczej ile bedzie deff? 1,5 kilo??? no to mam sam z jednej osady i jeszcze ulepszony na 17 poziom......Patrzac na razie realnie no to za bardzo nie mamy gdzie budowac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmikrotik szczecin kolce na ptaki Chałupy ośrodki wypoczynkowe